Zastanawiałeś się kiedyś, jak to możliwe, czy wszyscy kulturyści podczas zawodów kulturystycznych mają takie piękne, opalone ciała? Niestety – w szczególności dla zawodników – sekret nie polega na tym, że wyjeżdżają oni na kilka miesięcy na słoneczną Jamajkę, Bali lub w inny gorący zakątek świata, aby tam każdego dnia trenować w pełnym słońcu, a po południu zajadać się świeżymi, soczystymi owocami.

Sekret tkwi w pewnym drobiazgu – są nim bronzery dla sportowców. Dobrze dobrane pozwalają na błyskawiczne uzyskanie doskonałej, słonecznej opalenizny. Dlaczego jest to tak ważne i nie idziemy na zawody nieopaleni? Chodzi o to, że podczas zawodów bardzo istotne, o ile nie kluczowe, jest odpowiednie wyeksponowanie starannie wybudowanych i wyrzeźbionych mięśni – dzięki temu jurorzy są w stanie dokładnie spojrzeć na wszystkie mięśnie. Podczas zawodów mamy do czynienia z różnym oświetleniem. Sztuczne, bardzo intensywne światło jest bezlitosne i sprawia, że każdy defekt naszej sylwetki staje się dziesięć razy bardziej widoczny. Bronzery na zawody pozwalają skutecznie to ukryć.

Bronzery fitness bikini dla zawodników są bardzo profesjonalne. Już jedna aplikacja pozwala na uzyskanie pięknej opalenizny, dodatkowo nie brudzą ubrań i nie pozostawiają smug. Pomocna jest druga osoba podczas nakładania bronzera – pomaga ona w nałożeniu bronzera na plecy czy tylko części nóg, dzięki czemu bronzer jest nałożony na skórę bardzo dokładnie. Gorąco polecam naprawdę dobre bronzery – sama z nich korzystam i uważam, że są naprawdę niezastąpione!